Користувальницькькі налаштування

Налаштування сайту


Сайдбар

Цей переклад старіший ніж оригінальна сторінка і може бути не актуальним. Дивіться що було змінено.
Останні новини:Cartes du Ciel є вільним програмним забезпеченням, випущеним згідно із
GNU banner GNU General Public License


Hosted by SourceForge.net

Support This Project


uk:documentation:faq

FAQ

Загальне

:?: Можливості мого внеску до CdC

Ви можете здійснити свій внесок багатьма шляхами:

  1. Часто випробовуйте останній зняток та повідомляйте по знайдені дефекти.
  2. Напишіть ось тут деяку документацію, або виправте моє неправильне написання.
  3. Перекладіть на вашу мову програму, або ці сторінки.
  4. Перегляньте програмні коди та запропонуйте свої поліпшення.
  5. Є інші ідеї?… Напишіть мені.

Установлення

:?: Маю версію CdC 2.76. Що мені потрібно зробити, щоб запустити нову версію 3? Як багато нових файлів мені потрібно встановити та які старі попередньо видалити із версії 2.76

Вам тільки потрібно встановити версію 3.0 beta для Windows в ту саму директорію, де вже є версія 2.76. Не потрібно встановлювати в іншу нову директорію, а також непотрібно нічого видаляти, бо версія 3.0 іще не повністю готова і не може самостійно функціонувати без версії 2.76. А крім того, ви зможете, навіть одночасно, користуватися двома версіями, запускаючи cdc.exe для V3.0, або ciel.exe для V2.76

:?: А чи сумісні наявні каталоги для CdC V2.76 із CdC V3.00 beta

Так, їх всіх можете використовувати також і для CdC V3.00 beta.

:?: Куди встановлювати додаткові каталоги для Linux, в яку директорію

Якщо ви маєте право доступу до корінних директорій, то краще встановіть їх в /usr/share/apps/skychart/cat до основних каталогів. Але ви їх також можете встановити, куди захочете, бо можете прописати весь шлях в меню конфігурації каталогу.

:?: А чи можу я одержати Cartes du Ciel програмне забезпечення для Macintosh

Недавно я розпочав роботу над CdC для OSX 10.4/Intel. Ймовірно, що це можливо також із попередніми версіями КПК. Але все це потребує деякої роботи, а я не є користувачем Macintosh. Будь-ласка напишіть мені, якщо ви маєте деякий навик та хочете допомогти в даному руслі.

:?: Що мені робити із MySQL

MySQL використовувалась, як предустановлена база даних для альфа версії 7. Із липня 2005 року, її було замінено на більш просту SQLite. Ви все ще можете, при потребі, використовувати MySQL, наприклад, щоби поділитися базою даних в локальній мережі. База даних використовується, щоб зберігати такі дані: елементи астероїдів та комет, зображення об’єктів, місцезнаходження населених пунктів.

Використання

:?: Чи буде CdC V3.0 для Linux підтримувати ведення телескопу в версії 2.76

Так, CdC V3.0 для Linux використовує INDI http://indi.sourceforge.net/ (Instrument Neutral Distributed Interface), щоби підключатися до телескопу. Будь-яка модель телескопу, котра підтримує INDI, повинна працювати із CdC.

:?: Чому відсутні „слідувати” та „дивитися” в меню телескопу в V3.0

Це замінено властивістю „закріпити” (кнопка із якорем). Коли телескоп підключено і ніякого об’єкту не вибрано, то ця кнопка фіксує телескоп.

:?: Чому небо голубе

Бо зараз іще день , або вийшов Місяць. Ви це можете змінити в меню Конфігурація→ 6- Дисплей→4- Колір фону неба. Як я можу побачити карту із моделюванням руху планет до 3000 року до н.е. Це неможливо, бо у нас немає надійного та точного методу обчислень до 3000 року до н.е. Навіть повні ефемериди DE406 (від Лабораторії Реактивного Руху) не виходять за межі 3000 року до н.е.

:?: Як я можу перемінити англійську мову меню на рідну

Починаючи із версії beta 3.0.1.2, мова виявляється автоматично після запуску програми. Ви можете вибрати мову в меню Конфігурація→ 8- Система→4- Мова.

:?: Чи підтримує CdC V3 DDE (динамічний обмін даними)

Зараз ні. Стандартним протоколом звязку для V3 є tcp/ip по причині мобільності. DDE ймовірно буде реалізований в майбутньому, можливо, як шлюз.

uk/documentation/faq.txt · Востаннє змінено: 2015/11/06 20:44 (зовнішнє редагування)